Skoči na vsebino

Družabne igre z učenci OŠ Dornberk

22. junij 2026

Ob zaključku šolskega leta so nas obiskali učenci Osnovne šole Dornberk, ki so skupaj s stanovalci preživeli prijetno dopoldne ob igranju družabnih iger. Medgeneracijsko druženje je bilo polno smeha, dobre volje in prijetnih pogovorov. Učenci in stanovalci so se pomerili v različnih družabnih igrah, pri katerih so sodelovali, si pomagali in drug drugega spodbujali. Takšna srečanja bogatijo tako mlade kot starejše, saj omogočajo izmenjavo izkušenj, krepitev medsebojnega spoštovanja ter ustvarjanje novih prijateljstev. 

Stanovalci so bili obiska zelo veseli, učenci pa so s svojo energijo, prijaznostjo in nasmehi polepšali dan vsem prisotnim. Skupaj smo tako na prijeten način in s sladkanjem s sladoledom, zaključili šolsko leto ter dokazali, da lahko preproste družabne igre povežejo različne generacije. 

Učencem, svetovalni delavki Poloni in njihovemu hišniku, ki jih je pripeljal, se iskreno zahvaljujemo za obisk ter jim želimo lepe, sproščene in varne poletne počitnice.